فقط ایران خیابان شناسایی پلیس آگاهی اخبار حوادث

فقط: ایران خیابان شناسایی پلیس آگاهی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سعید عزت‌اللهی و اشتباهی که شاید برایش گران تمام شود!

کارلوس کی روش از زمانی که هدایت تیم ملی کشور عزیزمان ایران را برعهده گرفته، چهار پیروزی برابر کره جنوبی به دست آورده و در مقدماتی جام جهانی 2018 هم تیمش گلی در

سعید عزت‌اللهی و اشتباهی که شاید برایش گران تمام شود!

سعید عزت اللهی و اشتباهی که شاید برایش گران تمام شود!

عبارات مهم : بازیکن

سعید عزت اللهی در بازی برابر کره از زمین اخراج شد.

کارلوس کی روش از زمانی که هدایت تیم ملی کشور عزیزمان ایران را برعهده گرفته، چهار پیروزی برابر کره جنوبی به دست آورده و در مقدماتی جام جهانی 2018 هم تیمش گلی دریافت نکرده و دوست نداشت رکوردش برابر چشم بادامی ها از بین برود. او به سبک همه جدال های قبلی اش با کره، جهت وارد کردن ضربه نهایی به این تیم در نیمه دوم برنامه داشت ولی حرکت کودکانه عزت اللهی در زمین، شوک عجیبی به کادرفنی و بازیکنان وارد کرد و مانع انجام برنامه های کی روش شد.

سعید عزت‌اللهی و اشتباهی که شاید برایش گران تمام شود!

ایران بدون عزت اللهی، هیچ گلی دریافت نکرد و نتیجه قابل قبولی به دست آورد ولی این نتیجه، جهت تبرئه مرد شماره شش تیم ملی کافی به نظر نمی رسد. کارلوس کی روش در جریان بازی بارها به قضاوت پیتر گرین استرالیایی معترض شد ولی تصمیم داور مسابقه در نشان دادن کارت قرمز به سعید ابدا اشتباه نبود. او با پا به سر بازیکن حریف ضربه وارد کرده و بعید نیست حتی بعد از این اخراج هم با محرومیت هایی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا روبرو شد.

کی روش بارها نشان داده بازیکنی اگر خارج برنامه او رفتاری انجام دهد، قید آن بازیکن را می زند و بدون تردید اگر این اشتباه کودکانه در یک بازی حساس تر و شرایط خاص تر از سوی شماره شش تیم ملی سر زده بود، عزت اللهی جهت هر لحظه در فهرست مهره های مغضوب کی روش قرار می گرفت ولی این بازیکن خوش شانس بود که اخراج اش تاوان سنگینی جهت تیم ملی نداشت. سعید که از شروع فصل هنوز در روستوف به میدان نرفته، همین امروز تیم تازه اش در فوتبال روسیه را شناخت. او بخشی از مسابقه تیم ملی با سوریه نخواهد بود و از حالا وقت خواهد داشت تا به جای اینستاگرام و استوری هایش، روی کلوب جدیدش تمرکز کند. ستاره هایی مثل روزبه چشمی، امید نورافکن و علی کریمی، آماده به چالش کشیدن عزت اللهی جهت حضور ثابت در تیم ملی هستند.

کارلوس کی روش از زمانی که هدایت تیم ملی کشور عزیزمان ایران را برعهده گرفته، چهار پیروزی برابر کره جنوبی به دست آورده و در مقدماتی جام جهانی 2018 هم تیمش گلی در

کافی است او یک بار دیگر اشتباهی شبیه به این را مرتکب شود تا همه آن چه در ماه های گذشته در تیم ملی به دست آورده را به سادگی هر چه تمام تر از دست بدهد.

واژه های کلیدی: بازیکن | برنامه | کودکانه | بازیکنان | سعید عزت اللهی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs